درمان افتادگی پلک با پلکسر

تصویر درمان افتادگی پلک با پلکسر

درمان افتادگی پلک با پلکسر

شما برای زیبایی و جوانی خود خیلی مراقبت ها انجام می دهید. از محصولات ضد پیری استفاده می کنید.اما آیا از چیزی از پلکسر هم شنیده اید؟افتادگی پلک ها چهره شما را غم انگیز و خسته نشان می دهد.همچنین بسیاری از افراد هم از تجمع پوست در اطراف پلک های خود احساس ناراحتی می کنند. این فرایندهای پیری طبیعی باعث می شود که ما جوانی و شادابی پوست خود را از دست بدهیم.
با وجود ناراحتی در مورد این مشکل ها، بسیاری از افراد از عمل جراحی هراس دارند و به خاطر عوارض بعد آن و مدت زمان بهبود از آن اجتناب می کنند. با این حال درمان افتادگی پلک با پلکسر و بلفاروپلاستی به وجود آمده که برای زیبایی ابداع شده است  که بدون سوزن و زخم و ناراحتی شما را به خواسته مورد نظرتان می رساند.هزینه پلکسر پلک هم در مقابل هزینه های جراحی بسیار ناچیز می باشد.

ویدئوی درمان افتادگی پلک با پلکسر

در ابتدا می توانید نمونه فیلم درمان افتادگی پلک بدون جراحی را که در کلینیک زیبایی دایموند قیطریه انجام شده است را مشاهده نمایید:

افتادگی پلک چیست؟

افتادگی پلک یا پتوز ( Ptosis ) به افتادگی پلک فوقانی و باریک شدن شکاف پلکی اطلاق می‌شود که می‌تواند یک یا هر دو چشم را مبتلا کند.

این تنها به پلک بالایی اشاره دارد، پلک تحتانی را تضعیف نمی کند. در صورتی که افتادگی شدید باشد افتادگی پلک بالا گاهی اوقات می تواند بر دید شما تاثیر بگذارد.این افتادگی ممکن است خفیف بوده و یا تمامی مردمک را بپوشاند. در برخی موارد پتوز می تواند دید طبیعی را محدود و یا حتی بطور کامل مسدود نماید.

انواع افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک

 • افتادگی پلک مادرزادی که گاهی قسمتی از پلک تشکیل نمی‌شود که در این صورت عمل موفقیت آمیز است؛ گاهی به طور کامل تشکیل نمی‌شود که در این حالت با وجود اینکه ممکنه چشم ضایعه داشته باشد قابل ترمیم است.
 • افتادگی پلک در کودکان که گاها با انسداد مسیر بینایی چشم و ایجاد تاری در دید موجب تنبلی چشم می‌شود.
 • افتادگی پلک در بزرگسالان که شایع‌ترین آن کشیدگی یا جدا شدن ماهیچه بالا برنده پلک است که بر اثر افزایش سن، پس از جراحی‌هایی که ممکن است روی چشم انجام دهند ایجاد می‌شود.
 • افتادگی پلک ناشی از تصادفات که ممکن است عصب‎های مسئول حرکت پلک فلج شوند و موجب افتادگی پلک شود.
 • افتادگی پلک ناشی از سوختگی اگر پلک‎ها آسیب ببیند باید به موقع برای ترمیم اقدام کند که در غیر اینضورت باعث مسایل جدی تر مثلا بسته نشدن پلک می‌شود.

پلکسر چیست؟

روش پلکسر نسبت به جراحی‌های زیبایی مزایای فراوانی دارد که همین مزایا آن را به یک روش درمانی محبوب مبدل کرده است. در این روش هیچ نوع برشی وجود ندارد و به دنبال آن نیز نیازی به بخیه نیست. در اغلب موارد بیمار می‌تواند پس از درمان و در همان روز به کارهای روزانه خود ادامه دهد. در درمان افتادگی پلک با پلکسر نیازی به استفاده از بی‌حس کننده‌های تزریقی نیست، بنابراین خیلی سریع‌تر از روش‌های جراحی انجام می‌شود.

 در درمان افتادگی پلک،پلکسر چه مکانیزمی دارد؟

این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می‌شود. به این ترتیب اثرات لیفت، بازسازی و جوانسازی روی پوست اعمال می‌شود. در این روش برای  جوانسازی پوست  از فاز چهارم ماده یعنی پلاسما استفاده می‌شود. بدین منظور از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا برای ایجاد قوس‌های الکتریکی کوچک استفاده می‌گردد. با ایجاد قوس‌های الکتریکی کوچک می‌توان بدون اینکه به بافت‌های اطراف آسیب و گرمای ناخواسته برسد، ناحیه مورد نظر را درمان کرد. پلاسما نسبت به لیزر و دیاترمی کم تهاجمی‌تر است.

پلاسما یک نوآوری نسبتا جدید در صنعت زیبایی است. ابزارهای بسیار دقیقی با استفاده از ذرات گاز موجود در هوا، بین نوک دستگاه و پوست بیمار پلاسما تولید می‌کنند. قوس الکتریکی تولید شده منجر به تصعید یعنی تبدیل مستقیم جامد به گاز می‌شود. در نتیجه بدون ایجاد هیچ برشی، پوست محکم می‌شود. در این روش بدون ایجاد جراحت یا نیاز به دوره ریکاوری، نتیجه‌ای مشابه نتایج حاصل از جراحی تهاجمی بدست می‌آید. نتایج درمان در پلکسر، فوری هستند.

درمان افتادگی پلک

"تصویر

در این روش، اصلاح پلک به عنوان یک روش پویا هم شناخته می شود. زیرا در طی مراحل مختلف آن اپراتور کنترل کامل بر کار دارد. و ممکن است در طی فرایند از بیمار بخواهد گاهی اوقات چشم ها را باز و بسته نماید. لذا می توان تاثیر آن را به صورت آنی مشاهده کرد.در درمان افتادگی پلک با پلکسر نقاط کوچکی را بر روی سطح پوست از طریق پلاسمایی که از دستگاه پلکسر تولید می شود، ایجاد می کند. هر یک از این نقاط تقریبا ۰.۵ میلیمتر از یکدیگر فاصله دارند، به طوری که امکان انعطاف پذیری حرکت پلک را تا زمانی که روش کامل شود، فراهم می کند.

درمان افتادگی پلک با پلکسر چقدر زمان می برد؟

به طور معمول فرایند درمان افتادگی پلک کمتر از ۲۰ دقیقه طول می کشد و اثر آن روی پوست دایره ای با قطر کمتر از ۱ میلیمتر خواهد بود که ۵ تا ۷ روز باقی می ماند. بهترین نتایج معمولا بعد از ۱ الی ۴ دوره درمان حاصل می شود و این به شرایط پوست بستگی دارد.

نکات مهم بعداز درمان افتادگی پلک با پلکسر

 1. همواره ناحیه مورد نظر را تمیز نگه دارید تا از هیچ عفونتی در پلک صورت نگیرد
 2. اگر بر روی زخمها پوسته پوسته شد آنها را برندارید و اجازه دهید این پوست ها خودشان بیفتند
 3. تا زمان تمام شدن پوسته پوسته شدنها هرگز از مواد آرایشی استفاده نکنید
 4. از قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید خودداری کنید و از ضد افتاب بسیار قوی استفاده کنید
 5. بلافاصله بعد از اتمام درمان از محصول تسکین دهنده مناسب استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که کاربرد اصلی محصولات تسکین دهنده سفت کردن پلک­‌هاست

امتیازات پلکسر پلک به سایر روش ها

در زیر مزیتهای پلکسر پلک نسبت به سایر روش ها قرار داده شده است:

 • باعث آسیب به پوست پلک نمی شود
 • برای انواع مدل های پوستی بکار می رود
 • خطر ابتلا به التهاب هایپر پیگمنتی بعد از درمان ندارد
 • زمان بهبودی کوتاه می باشد
 • هیچ واکنش التهابی در بافت های اطراف  بوجود نمی آید

هزینه پلکسر پلک چقدر است؟

هزینه پلکسر پلک با توجه به ناحیه درمانی متفاوت است. جهت آگاهی از هزینه پلکسر پلک کافیست با ما در تماس باشید.

در انتها اگر هنوز سوالات و ابهاماتی در ذهن خود دارید کافیست در قسمت نظرات و دیدگاه ها برای ما راسال کنید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

پلکسر پلکدرمان افتادگی پلکدرمان افتادگی پلک با پلکسردرمان افتادگی پلک با پلکسر در تهرانهزینه پلکسر پلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× سلام.میتونم شمارو راهنمایی کنم؟