رفع خط خنده با تزریق ژل

تصویر تزریق ژل خط خنده

درمان خط خنده

خطوط لبخند ، که به آن خط خنده هم گفته می شود،انواع چروک هایی هستند که در درجه اول در اطراف دهان ایجاد می شود و بعضی اوقات نیز می تواند در اطراف چشم ایجاد گردد.این خطوط وقتی لبخند می زنید بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.با افزایش سن ، این نوع چین و چروک ها بیشتر دیده می شوند اما گزینه های بسیاری برای درمان خط خنده وجود دارد که یکی از این شیوه های در مانی تزریق ژل می باشد.

علل اصلی خطوط لبخند عبارتند از:

  • از بین رفتن خاصیت ارتجاعی (کلاژن)
  • پوست خشک
  • ژنتیک
  • سیگار کشیدن
  • آسیب آفتاب

فیلم درمان قطعی خط خنده

ویدئوی زیر که در کلینیک زیبایی و لیزر دایموند گرفته شده است خط خنده بصورت تخصصی توسط فیلر درمان شده است:

عوامل تاثیر گذار بوجود آمدن خط خنده

از جمله عوامل مهمی که باعث بوجود آمدن خط خنده می شود افزایش سن است.با بالا رفتن سن میزان چربی در گونه ها کاهش یافته و در نتیجه خط خنده بطور واضح پدیدار می گردد.عوامل دیگری همچون آفتاب سوختگی ،کاهش وزن شدید،خندیدن و اخم کردن نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در بوجود آمدن خط خنده می باشند.

تزریق ژل چیست؟

تصویر تزریق زل
تزریق ژل روشی برای جوان سازی پوست است که به عنوان روشی است که  برای از بین بردن چین و چروک ها در دراز مدت استفاده می شود . این تزریق می تواند پروتزهای پوستی را در مناطق خاصی که با از بین رفتن بافت چربی مواجه می شوند ، پر کند.
اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن انسان است. هنگامی که چین و چروک ها در خط خنده و اخم عمیق تر می شوند و خطوط واقعی صورت از بین می روند ، لب ها نازک می شوند  و چهره فرد جوانی و شادابی خود را از دست می دهد.  ژل های پرکننده اسید هیالورونیک  در زیر این چین ها تزریق می شوند حجم از دست رفته را جایگزین کرده و ظاهری جوان تر برای شخص به وجود آورند.
جهت تعیین وقت در جهت درمان خط خنده با تزریق ژل کافیست با شماره ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۸ تماس گرفته و از شرایط پرداخت و تخفیفات ویژه کلینیک دایموند اطلاع حاصل نمایید.

تزریق ژل در کدام مناطق کاربرد دارد؟

درمان خط خنده با تزریق ژل و فیلر:

تزریق این ژل با استفاده از یک تکنیک خاص با یک سوزن بسیار کوچک انجام می شود. پزشک با سوزن در یک لایه از پوست که در امتداد سطح استخوان ها می باشد تزریق میکند که به داخل آن ناحیه ژل نفوذ می کند. این تزریق معمولا خطوط عمیق را بهبود می بخشد.
در این روش درد بسیار کمی را تحمل می کنید، که می تواند با مواد بی حسی عصب کل ناحیه بلاک و کاملا هیچ چیزی احساس نکنید.
درمان معمولا حدود ۱۵ تا ۴۵ دقیقه طول می کشد و بسیار سریع است. ممکن است کمی تورم و التهاب را تجربه کنید. از آنجا که این یک روش اصلاح خط لبخند بدون جراحی است زمان بازیابی بسیار کمی دارد و می تواند تا ۱۸ ماه طول بکشد.

درمان خط خنده با میکرونیدلینگ

اگر در درمان قطعی خط خنده از تزریق هراس دارید بهترین شیوه ، تکنیک میکرونیدلینگ می باشد.در حالت طبیعی بدن انسان وقتی زخمی ایجاد می شود سلول ها برای ترمیم این زخم شروع به کلاژن سازی می کنند.در واقع تکنیک میکرونیدلینگ نیز به همین صوت است.در این روش زخمهایی برروی خط خنده ایجاد شده و دستگاه میکرونیدلینگ شروع به کلاژن سازی و جوانسازی در محل مورد نظر می پردازد و ناحیه مورد نظر را پر و سفت می کند.

پر کردن خط خندهتزریق ژلدرمان قطعی خط خندهقیمت تزریق ژل خط خنده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *