اصلاح بینی با پلاسماجت و پلکسر

تصویر فرم دهی بینی

فرم دهی بینی

عمل بینی نوعی جراحی زیبایی بحساب می آید که برای ترمیم و اصلاح عیوب ظاهری بینی و زیباسازی  آن انجام میشود.فرم دهی بینی با پلکسر یا پلاسماجت شیوه ای است که امروزه کلینیک های زیبایی برای جوانسازی و اصلاح فرم بینی خصوصا افرادی که از فرم بینی گوشتی خود راضی نیستند بکار برده می شود.بسیاری از افراد به دلیل هراس از انجام جراحی بینی یا عدم نیاز به انجام این جراحی ، به پزشک مراجعه می کنند و به دنبال راه چاره ای برای اصلاح فرم بینی خود هستند.

فیلم آشنایی با فرم دهی بینی

در ابتدا می توانید بصورت مختصر و جهت آشنایی با فرم دهی بینی بدون جراحی فیلم زیر که در کلینیک زیبایی و لیزر دایموند قیطریه تهیه شده است را مشاهده نمایید:

فرم دهی بینی با پلکسر

کوچک کردن بینی با پلکسر یا پلاسماجت نیز یکی از روش های جدید درکوچک کردن بینی بدون عمل جراحی است. دستگاه پلاسما جت و پلکسر از دستگاه های مورد استفاده در فرم دهی بینی هستند. لیفت بینی با دستگاه پلاسما جت روشی است که پروب های مخصوص لیفتینگ با ایجاد فرکانس بالا باعث لیفت بینی و اپیدرم در نقاط مورد نظر می شوند. پلاسما ماده ای است که نه جامد و نه مایع است. بلکه حالتی شبیه گاز با حرارت بالا است که در برخورد با پوست سرد می شود.
فرم دهی بینی با دستگاه پلکسر نیز مانند کوچک کردن بینی با پلاسما جت است. هر دو این دستگاه ها از روش تولید پلاسما برای لیفت بینی استفاده می کنند.تنها تفاوت این دو در قدرت دو دستگاه است.

پلکسر بینی گوشتی

همانطور که در مقدمه گفتیم فرم دهی با پلکسر شیوه ای است که مناسب کوچک کردن بینی های گوشتی می باشد که به پلکسر بینی گوشتی معروف شده است.دستگاه پلکسر بینی یکسری سوراخ‌های ریز در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌کند که این سوراخ‌ها باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می‌شود. از یک طرف گرمای ایجاد شده در محل به عمق پوست نفوذ کرده و جریان کلاژن سازی پوست را فعال می‌کند. از طرفی دیگراین گرما موجب از بین رفتن گوشت زیر پوست ناحیه‌ای مانند بینی می‌شود که این روند به کوچک کردن بینی کمک می‌کند.

فرم دهی بینی با فیلر

فرم دهی بینی بدون جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود.بدین منظور فیلر مناسب (ژل یا چربی) در نقاط مورد نظر بینی با استفاده از سوزن های خاص تزریق می شود.این فرآیند کمتر نیم ساعت به طول می انجامد و بعد از آن شخص می تواند به انجام کارهای روزمره خود بپردازد.
در روش فرم دهی بینی با تزریق فیلر لازم به ذکر است که ژل استفاده شده با بافت بدن سازگاری دارد و بعد از حدودا یک سال جذب بدن می شود.در هز زمانی هم که فرد از تعییرات خود رضایت نداشته باشد،پزشک متخصص می تواند با استفاده از حلال،ژل تزریق شده را حل نماید و تغییرات صورت گرفته را به حالت قبل برگرداند.
نمونه فیلم فرم دهی بینی با فیلر را در زیر مشاهده کنید:
تصویر فرم دهی بینی با فیلر

هزینه فرم دهی بینی با پلکسر

تصویر هزینه فرم دهی بینی
برای اصلاح بینی هر شخصی به مقدار معینی ژل و الانسه به بینی فرد تزریق می شود و این مقدار دوز هزینه فرم دهی بینی را تعیین می کند چرا که به تشخیص پزشک می بایست یکی از این دو یا یکی از آنها برای فرم دهی بینی لازم می باشد.

مراقبت های بعد از فرم دهی بینی

 • خوابیدن بر روی صورت
 • عدم فشار آوردن بر روی صورت
 • از رفتن به استخر، سونا و جکوزی به مدت یک هفته اجتناب شود.

تصویر عوارض فرم دهی بینی

اگر تمایل دارید اطلاعات کامل تری از فرم دهی بینی داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله  فرم دهی بینی را مطالعه نمایید.و در پایان اگر بعد از مطالعه این مطلب هنوز ابهامات و سوالاتی در ذهن شما می باشد یااطلاعات بیشتری نیاز دارید در بخش دیدگاه و نظرات اعلام کنید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

پلاسماجت بینیپلکسر بینی گوشتیفرم دهی بینی با پلاسماجتفرم دهی بینی بدون جراحیقیمت پلکسر بینی

۲ دیدگاه

  • با سلام خدمت شما
   قیمت فرم دهی بینی بدون جراحی در واقع با پلکسر یا فیلذ میباشد و به یک سری شرایط نیز وابسته است.شما محبت کنید با شماره ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۸ تماس بگیرید تا همکاران شمارو بیشتر راهنمایی کنند.
   ممنون از توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× سلام.میتونم شمارو راهنمایی کنم؟