راحل سریع و ارزان برای لاغری ، دستگاه آر اف

تصویر لاغری با دستگاه rf

لاغری با دستگاه rf


لاغری با rf

معضل چاقی در جامع امروز در حال افزایش هست. همچنین سلولیت هایی که از تجمع چربی های غیر ضروری در بعضی از قسمتهای بدن مثل پهلوها ، شکم و ران ها و یا قسمت های که شکل بد فرمی را ایجاد کرده است می تواند زیبایی بدن را به مخاطره بیندازد.از اینرو چربی هایی که با رژیم عذایی  و ورزش کاهش نمی یابد را می توان با استفاده از روش لاغری با rf از بین برد.روشی که مورد تائید بهداشت ایران  و FDA آمریکا بوده  و به جرات می توان گفت هزینه لاغری با دستگاه rf در مقابل سایر روش های لاغری مانند مزوتراپی بسیار ناچیز می باشد.

تکنولوژی rf چیست؟

تکنولوژی آر اف (rf:radio frequency) با عبور امواج رادیویی از بافت های بدن موجب نوسان مولکول ها با فرکانس بالا و چرخش مولکول های دو قطبی در بافت می گردد.این کار موجب اعمال یک تحریک مکانیکی میکرونی به فیبر های کلاژن و آلاستین موجود شده و و تحریک و انقباض آنها و در ادامه روند درمان موجب برگشت استحکام و انعطاف پذیری آنها می گردد.rf با تکنیک جدید و بالای خود بافت سطحی و عمیق را همزمان تحت تاثیر قرار داده و باعث انقباض آن می شود.rf از هیچ اشعه ای استفاده نمی کند و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست می باشد.

لاغری با دستگاه rf چگونه است؟

تصویر لاغری با rf

دستگاه آر اف کاملا بدون درد  می باشد. این روش جزو روش های غیر تهاجمی و موضعی محسوب می شود که چربی ها را از بین می برد ، از این رو جدیدترین روش لاغری با دستگاه نیز نام برده می شود. همچنین تاثیر بسیار موثری روی سلولیت ها دارد.
در درمان لاغری با آر اف گرمای ناشی از RF باعث میشود اسید های چرب حاصل از اب شدن چربی وارد سیستم لنفاوی شود.پس از آزاد شدن اسید های چرب ناشی از چربی، چربی های اضافی بدن کوچک شده و روند لاغری شروع می شود و بدن لاغر می گردد.
این امواج رادیو فرکانسی به گونه ای طراحی شده اند که سبب پاره شدن غشاء سلولهای چربی می شوند. با ایجاد این امواج در محل های خاص موجب تحریک شکستن سلول های چربی می شود و یکسری از  شکستگی های چربی توسط خون جذب می شود و یکسری از آنها توسط کبد و یا ادرار دفع می گردد.در لاغری با ر اف علاوه بر اینکه برای لاغری مناسب می باشد در فرم دهی اعضای بدن نیز بکار می رود.
علاوه بر اینکه فن آوری آر اف برای لاغری بکار برده می شود از این تکنیک برای جوانسازی پوست نیز استفاده می شود.این فرایند گرمایی در طول درمان باعث می شود که الیاف کلاژن در لایه های پوست منقبض شوند.انقباض الیاف ، پوست را محکم می کند و ظاهری محکم تر ، روشن تر و جوان تر می کند. الیاف کلاژن و الاستین جدید در زیر سطح در نتیجه افزایش متابولیسم فیبروبلاست ها ایجاد می شوند.

چه اندامی را میتوان با روش rf فرم داد؟

از جمله اندامی که می توان با استفاده از دستگاه لاغری rf فرم داد عبارتنداز:
 •  پشت بدن
 • بازو
 • پهلو
 • کمر
 • باسن
 • بخش داخلی و خارجی ران
 • زانوها
 • غبغب
 • قفسه سینه
 • شکم

اقدامات لازم قبل از لاغری با آر اف

مهم ترین کاری که قبل از لاغری با ار اف می بایست انجام دهید ، عدم هرگونه فعالیتی که باعث حساسیت پوستی است بمانند آفتاب گرفتن.نمونه دیگری که می بایست حتما رعایت کنید به دوران قاعدگی بر می گردد چرا که برخی از خانمها در دوران قاعدگی پوستشان حساس می شود در نتیجه این خانمها بهتر است لاغری با rf را در این دوره انجام ندهند و به دوره دیگری انتقال دهند.

عوارض لاغری با دستگاه rf

تصویر عوارض لاعری با دستگاه rf

در روش لاغری با آر اف خطر جراحی عمل های زیبایی را ندارد و کاملا بی خطر می باشد. از جمله عوارض لاغری با دستگاه rf که ممکن هست در برخی از افراد ظاهر می شود و بعد از مدت کوتاهی از بین می رود عبارتنداز:

 • قرمز شدن پوست
 • ورم
 • ایجاد فرورفتگی در پوست
 • تاول و کبودی

هزینه لاغری با دستگاه RF

تصویر هزینه لاغری با دستگاه rf

هزینه درمان این روش به تعداد جلسات و همچنین به نواحی و سایز افراد تحت درمان بستگی دارد اما هزینه جلسات در مقابل یک جلسه لیپوساکشن بسیار ناچیز می باشد.

برای لاغری  با آر اف چند جلسه درمان نیاز است؟

تعداد این جلسات معمولا بین هشت تا دوازده جلسه درمان می باشد و ممکن هست تعداد جلسات باتوجه به اندازه چربی های مختلف بدن کاهش یابد و مدت زمان مورد نیاز برای هر جلسه لاغری با rf به طور متوسط بین پانزده تا شصت دقیقه با توجه به اندازه و تعداد ناحیه های درمان طول می کشد.

مراقبت بعد از درمان لاغری با آر اف

با رعایت موارد زیر می توانید روند بهبود را تسریع ببخشید از جمله این موارد عبارتند از:
 • نوشیدن آب فراوان
 • رعایت رژیم کم کالری
 • ورزش سبک

ماندگاری لاغری با آر اف

ماندگاری نتیجه درمان بستگی به رعایت رژیم غذایی مناسب و سن افراد بستگی دارد. به طور معمول کسانی که در کلینیک زیبایی و لیزر موهای زائد دایموند لاغری موضعی خود را با دستگاه rf انجام داده اند،اظهار داشته اند ماندگاری این نوع روش دوازده تا هجده ماه زمان برده است.پیشنهاد ما برای بهبود روند درمان این است که می توانید پس از انجام آخرین جلسه این درمان را هر سه ماه یک بار تکرار کنید تا سبب ماندگاری بیشتر شود.

دوران نقاهت لاغری موضعی با دستگاه

بعضی افراد قرمزی خفیفی را بلافاصله پس از درمان تجربه می کنند (شبیه به یک نوع آفتاب سوختگی)، اما این مشکل معمولا سریع از بین می رود. اکثر مردم می توانند بلافاصله پس از درمان به کار و فعالیت های عادی بازگردند. ممکن است توصیه شود که از لوسیون مخصوص، کرمها یا ژلهای مسکن استفاده و به محل درمان اعمال کنید و یا احتمالا از اسپری های خنک کننده، مرطوب کننده در مواردی که احساس می کنید لازم است استفاده کنید.

در پایان اگر سوالات و ابهاماتی در ذهن خود دارید کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات با ما در میان بزارید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

عوارض لاغری با rfلاغری با آر افهزینه لاغری با rfهزینه لاغری با آر اف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× سلام.میتونم شمارو راهنمایی کنم؟