لیزر فول بادی چیست و شامل چه قسمتهایی می شود؟

تصویر لیزر کل بدن

لیزر فول بادی

امروزه خانمها و آقایان بدنبال از بین بردن موهای زائد خود در نواحی مختلف  یا کل بدن خود می باشند.بهترین تکنیک لیزر فول بادی ( لیزر کل بدن ) می باشد چرا که روش های قدیمی و سنتی نیز دیگر  باعث خستگی و در عین حال دلزدگی شده است.به همین دلیل همه انسانها بدنبال راحت ترین و در عین حال باکیفیت ترین شیوه از بین بردن موهای زائد می باشند.بهترین تکنیک حذف و از بین بردن موهای ناخواسته بدن لیزر می باشد.
در این مقاله قصد داریم لیزر فول بادی یا همان لیزر موهای زائد بدن را برای شما تشریح کنیم و با سوالاتی که در این مورد برای افراد بوجود می آید اشنا شویم و در نهایت قیمت لیزر کل بدن با تخفیف ویژه را  اعلام کنیم.

فیلم لیزر فول بادی

در ابتدای مقاله گفتم شاید بهتر باشه تا صحبتهای خانم دکتر یوسفی را در مورد لیزر موهای زائد بدن بشنوید :

و در ادامه نیز فیلمی از لیزر موهای زائد را مشاهده نمایید تا راحت تر و بهتر با تکنیک از بین بردن موهای زائد آشنا شوید:

مزیت لیزر موهای زائد نسبت به روش های سنتی

روش های قدیمی و سنتی علاوه بر مشکلات و عوارضی که دارند ، رشد موهای ناخواسته را نمی توانند کنترل و بهتر بگوییم متوقف کنند. به عنوان مثال روش تراشیدن باعث می شود که بطور ناخواسته ناحیه مورد نظر بریده شود بعلاوه اینکه در روزهای آتی دوباره رشد می کند یا مثلا در روش وکس یا اپیلاسیون درد ناشی از کندن موهای زائد باعث آزار و اذیت شخص می شود.
اما در روش لیزر موهای کل بدن، اشعه لیزر بصورت مستقیم و بدون هیچگونه دردی و اینکه اثر سویی روی پوست داشته باشد در لایه زیرین پوست نفوذ کرده و از ریشه ، فولیکول مو را از بین می برد و تا مدتها از شر موهای ناخواسته و زائد خلاص می شوید و این بزرگترین امتیاز تکنیک لیزر نسبت به تمامی روش ها می باشد.

 

لیزر کل بدن شامل چه قسمتهایی است؟

نواحی که در بدن انسان می توان لیزر کرد و در واقع در لیزر فول بادی نیز کاملا تمام این مناطق را شامل می شود بقرار زیر می باشد:

مناطق لیزر فول بادی در خانمها :

مناطق لیزر کل بدن آقایان:

 تصویر هزینه لیزر فول بادی آقایان

اقدامات قبل از لیزر فول بادی

بهتر است قبل از جلسه اول لیزر فول بادی یک سری اقدامات انجام گیرد تا هم شخص احساس راحتی بیشتری داشته باشد و هم متخصص کلینیک لیزر دایموند راحت تر بتواند کار خود را انجام دهد.

  1. دو تا چهار هفته قبل از لیزر فول بادی از انجام هرگونه اپیلاسیون خودداری شود
  2. قبل از انجام لیزر کل بدن استفاده هرگونه مواد آرایشی و عطر بر روی پوست بدن ممنوع می باشد
  3. اگر آستانه درد شما پایین می باشد بهتر است نیم ساعت قبل از لیزر کل بدن از متخصص کلینیک بخواهید تا از بی حسی موضعی برای شما استفاده کند ، هرچند که دستگاهی که در کلینیک لیزر موهای زائد دایموند استفاده می شود بهترین دستگاه دنیا بنام الکساندرایت می باشد و هیچگونه دردی را شخص احساس نمی کند
  4.  قبل از لیزر ف.ل بادی بهتر است موهای زائددر ناحیه تناسلی را کاملا بتراشید

برای آگاهی کامل و کسب اطلاعات دقیق تر در مورد آمادگی قبل از لیزر فول بادی ، مقاله آمادگی قبل از لیزر موهای بدن را مطالعه فرمایید.

 جلسه اول لیزر کل بدن

خب حالا قصد داریم تا جلسه اول لیزر فول بادی را برای شما تشریح کنیم.بعد از اینکه شخص اقدامات اولیه و آمادگی لازم را کسب کرد ، وارد دپارتمان لیزر موهای زائد کلینیک دایموند شده و بر روی تخت دراز کشیده و متخصص لیزر دستگاه را روشن کرده و اشعه لیزر را براحتی و بصورت مستقیم به تمامی نواحی بدن می تاباند.اشعه بخاطر انرژی نامحسوسی که بسیار بالا می باشد در لایه زیرین پوست نفوذ کرده و از ریشه شروع به سوزاندن فولیکول مو می کند.
در این حالت فرد بدون اینکه گرما و دردی را احساس کند متوجه از بین رفتن موهای زائد بدن خود می شود و بصورت زنده از بین رفتن موهای ناخواسته خود را می بینید.مدت زمان لازم جلسه اول لیزر کل بدن ۴۵ دقیقه می باشد.

لیزر کل بدن چقدر طول میکشد؟

تصویر تخفیف لیزر کل بدن

برای اینکه تمامی موهای زائد بدن  از بین برود به ۶ الی ۸ جلسه احتیاج است و زمان هر جلسه ۴۰ دقیقه الی یک ساعت می باشد.

شایع‌ترین عوارض لیزر کل بدن

عوارض روش‌های درمانی مختلف به چند شکل پدیدار می‌شوند. به هر حال در طی لیزر یا روش‌های زیبایی دیگر، شما دارید تغییری در ساختار بدن ایجاد می‌کنید و باید انتظار داشته باشید که بدن شما به آن تغییر واکنش نشان دهد. عوارض طبیعی شامل التهاب و قرمزی پوست می‌شود. این عوارض لیزر معمولاً موقتی هستند و خیلی زود ناپدید می‌شوند.
برخی عوارض لیزر موهای زائد مانند پوسته پوسته شدن، موقتی و طبیعی هستند؛ ولی به ندرت مشاهده می‌شوند. سایر عوارض لیزر مانند تغییر رنگ پوست و ایجاد اسکار، عوارض حاد این روش درمانی محسوب شده و معمولاً ناشی از خطای درمانی هستند. به طور کلی لیزر موهای زائد روشی بسیار ایمن بوده و عوارض جانبی به ندرت مشاهده می‌شود.

قیمت لیزر کل بدن یا  فول بادی

نواحیتک جلسه ( تومان)نواحیتک جلسه ( تومان)
لیزر بیکینی کامل۴۰۰۰۰لیزر ساعد دست۵۰۰۰۰
لیزر زیر بغل کامل۳۵۰۰۰لیزر ساق پا۶۰۰۰۰
لیزر صورت کامل۴۰۰۰۰لیزر نیم تنه پشت۵۰۰۰۰
لیزر دست کامل۱۰۰۰۰۰لیزر گودی کمر۳۵۰۰۰
لیزر پا کامل۱۲۵۰۰۰لیزر باسن کامل۴۰۰۰۰
لیزر گردن و پشت گردن۲۵۰۰۰لیزر نیم تنه جلو۵۰۰۰۰
با توجه به جدول فوق هزینه و قیمت لیزر فول بادی ۶۸۰ هزار تومان می شود ولی کلینیک لیزر دایموند تخفیف لیزر کل بدن در خانمها را به ازای هر جلسه ۲۹۰ هزار تومان در نظر می گیرد. همچنین تخفیف لیزر کل بدن آقایان نیز جلسه ای ۸۵۰ هزار تومان می باشد.

در پایان اگر هنوز سوالات و ابهاماتی در مورد لیزر کل بدن آقایان و خانمها دارید کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

لیزر موهای زائد بدن

تخفیف لیزر کل بدنقیمت لیزر فول بادیقیمت لیزر کل بدن آقایانلیزر کل بدن چقدر طول می کشدلیزر کل بدن شامل چیستلیزر موهای زائد بدن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *