لیزر موهای زائد زیر بغل

تصویر لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

 آقایان و خانمها موهای زائد زیر بغل خود را هفته ای دو بار به روش های مختلفی همچون تیغ،وکس،اپیلاسیون و روش های دیگر از بین می بردند.  امروزه لیزر موهای زائد زیر بغل  کار را بسیار راحت کرده و دیگر نیازی نیست هفته ای دو بار و با تمام مشکلات موهای زائد زیر بغل را از بین برد.
روش های قذیمی علاوه بر مشکلاتی که برای پوست و خود شخص ایجاد می کردند،عوارضی همچون شلی،تیرگی و زبر شدن شدید مو را نیز بدنبال داشتند اما امروزه بهترین و کامل ترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل ، لیزر است .که تضمینی ترین روش برای حذف موهای زائد آن نقطه می باشد.
لیزر موهای زیر بغل دردناک نیست. لیزر درمانی در مقایسه با اپیلاسیون و استفاده از اپیلاتور درد چندانی ایجاد نمی کند.شما باید قبل از جلسه لیزر موهای زائد بدن،موهای زائد را از ساقه کوتاه کنید.این کار نتایج شما را به بازدهی بالایی می رساند و نتایج  برای مدت زمان طولانی تری باقی میماند. در واقع موهای بلند باعث جلوگیری از رسیدن لیزر به لایه زیرین پوست شما می شود.

لیزر موهای زائد بصورت دائمی!!!!

برای اینکه نتایج مطلوبی بگیرید  نیاز به بیش از یک جلسه درمانی می باشد.تفاوت را تنها در یک هفته مشاهده خواهید کرد.
لیزر موهای زائد زیر بغل روش صد در صدی برای از بین بردن موهای زائد این منطقه است که علاوه بر زدودن ، موهای پوست ناحیه را نیز بسیار سفید می کند.شیوه موزدایی با لیزر به این صورت است که اشعه ی نوری لیزر بر پوست آن ناحیه تابانده شده و با از بین بردن فولیکول موی آن قسمت موجب از بین بردن موها می شود.باید توجه داشت که لیزر موهای زائد بدن بر روی عمق سطحی پوست اثر دارد و هیچگاه از ریشه موها عمیق تر نمی رود و آسیبی به انسان و سلامتی شخص نمی رساند. برای حذف موهای زائد در این ناحیه  نیاز به ۶ الی ۸ جلسه می باشد.مدت زمان لازم برای انجام اینکار و حتی  لیزر موهای زائد بیکینی دو الی سه دقیقه می باشد.

چه تفاوتی بین لیزر موهای زیر بغل با لیزر موهای زائد سایر نواحی بدن می باشد؟

تفاوت اساسی بین لیزر موهای این منطقه و سایر نواحی بدن وجود ندارد. اصول کلی درمان لیزر مو در این نواحی نیز صادق است. اشاره به این نکته مهم است که میزان اثر بخشی لیزر در زیر بغل بسیار بیشتر از اثر لیزر برای حذف موهای صورت است و نیاز به تعداد جلسات کمتری دارد.

مزایای لیزر موهای زائد زیر بغل

تصویر لیزر موهای زیر بغل

از مزایای لیزر موهای زیر بغل و لیزر موهای زائد بدن  این است که هیچگونه دردی را برای شخص به وجود نمی آورد و از طرفی پوست زیر بغل را دو الی سه درجه روشن تر میکند و موجب شفاف شدن رنگ پوست زیر بغل می شود و دیگر افراد از سیاهی زیر بغل خود رنج نمی برند.همچنین این نوع لیزر قادر است تمام موهای زیر پوستی را از بین برده  و  منافذ باز زیر بغل را هم ببندد.از دیگر ویژگی های لیزر موهای زیر بغل این است که ،هیچگونه سوزش،قرمزی،تورم و سوختگی را به همراه نخواهد داشت.

عوارض لیزر موهای زیر بغل

خوشبختانه،با  پیشرفته شدن و مجهز شدن  دستگاهای لیزر و کامل شدن آن ها حتی کوچکترین عوارضی دیده نشده است.
دستگاه لیزر موهای زائد قادر است فقط ۵ میلی متر به عمق پوست نفوذ کند بنابراین هیچگونه خطری را برای انسان ها به بار نمی آورد. لیزر موهای زائد فقط  ریشه ی موهای زائد را از بین می برد.حتی سوزش و تورمی را نیز به همراه ندارد.این شیوه و مسیری است که همه انسان ها می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند و از شر موهای زائد خود خلاص شوند.

قبل از لیزر موهای زیر بغل چه باید کرد؟

  1. در صورتی که پزشک متخصص برای شما  داروی ضد ویروس تجویز کند، پیش از درمان، دارو باید مصرف شود.
  2.  ۲ تا ۴ هفته قبل از لیزر موهای زائد ، پوست ناحیه مورد نظر را اپیلاسیون نکنید.

برای مطالعه بهتر و بیشتر در مورد این موضوع می توانید مقاله مربوط به آمادگی قبل از لیزر موهای زائد بدن را مطالعه فرمایید.

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

ناحیه زیر بغل به دلیل داشتن موهای ضخیم سختی بیشتری دارا می باشد اما با این وجود هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل در هر جلسه ۳۵ هزار تومان می باشد.

سوالات متداول

_
آیا لیزر موهای زیر بغل روی تعریق اثر گذار است؟

مشاهدات نشان می دهد که افرادی که از لیزر برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل استفاده می کنند کمتر از عرق کردن شکایت دارند و به نوعی احساس بهتری در این زمینه داشته اند.

آیا لیزر روی تیرگی و سیاهی زیر بغل اثر دارد؟

پس از اتمام جلسات لیزر، تا حدودی رنگ این ناحیه روشن تر می شود و فرد احساس بهتری نسبت به قبل خواهد داشت.

لیزر موهای زیر بغل همیشگی است؟

تضمینی برای مادام العمر بودن لیزر نمی باشد و پس از اتمام جلسات درمانی ( ۴ تا ۸ جلسه با فاصله ۱٫۵ تا ۲ ماه یکبار) برای پایداری نتیجه حداقل سالانه یک جلسه لیزر به عنوان درمان نگهدارنده باید تکرار شود. در ضمن لیزر به هیچ عنوان ۱۰۰ درصد موها را از بین نخواهد برد و در بهترین شرایط بین ۸۵ تا ۹۰ درصد موها از بین خواهند رفت یا بسیار نازک و کرکی خواهند شد.

هر جلسه لیزر چقدر زمان لازم دارد و آیا درد دارد؟

با احتساب زمان آماده سازی هر جلسه لیزر زیر بغل بین ۶ تا ۸ دقیقه طول می کشد و معمولا هیچ گونه احساس درد در فرد ایجاد نمی شود.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر زیر بغل خطرناکه؟لیزر موهای زائد قیمت ارزانلیزر موهای زیر بغل تهرانهزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *