خلاص شدن از بوی نامطبوع زیر بغل با لیزر

تصویر لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

موهای  ناخواسته در نواحی مختلف بدن خصوصا ناحیه زیر بغل به دلیل تولید عرق و بوی نامطبوع باید سریع تر از بین برود. لیزر موهای زائد زبر بغل بهترین روش و تکنیک می باشد.روش های دیگری نیز وجود دارد بمانند اپیلاسیون ، تراشیدن  اما لیزر کردن مو بمراتب راحت تر و دارای مزایای بهتری می باشد.
روش های قدیمی علاوه بر مشکلاتی که برای پوست و خود شخص ایجاد می کردند،عوارضی همچون شلی،تیرگی و زبر شدن شدید مو را نیز بدنبال داشتند اما امروزه بهترین و کامل ترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل ، لیزر است .که تضمینی ترین روش برای حذف موهای زائد آن نقطه می باشد.
لیزر زیر بغل دردناک نیست. لیزر درمانی در مقایسه با اپیلاسیون و استفاده از اپیلاتور درد چندانی ایجاد نمی کند.شما باید قبل از جلسه لیزر موهای زائد بدن ، موهای زائد را از ساقه کوتاه کنید.این کار نتایج شما را به بازدهی بالایی می رساند و نتایج  برای مدت زمان طولانی تری باقی می ماند. در واقع موهای بلند باعث جلوگیری از رسیدن لیزر به لایه زیرین پوست شما می شود.
در رابطه با قیمت لیزر موهای زیر بغل باید گفت شاید هزینه از بین بردن مو بوسیله لیزر کمی گران باشد اما باید توجه کنید این هزینه به منزله پایان دادن رشد موهای زائد در ناحیه مورد نظر می باشد.

ویدئوی معرفی لیزر موهای زائد بدن

فیلم زیر به معرفی لیزر موهای زائد بدن که صحبتهای دکتر یوسفی می باشد را می توانید مشاهده فرمایید:

لیزر موهای زائد بصورت دائمی!!!!

برای اینکه در تکنیک لیزر نتایج مطلوبی بگیرید  نیاز به بیش از یک جلسه درمانی می باشد.تفاوت را تنها در یک هفته مشاهده خواهید کرد.
لیزر موهای زائد زیر بغل روش صد در صدی برای از بین بردن موهای زائد این منطقه است که علاوه بر زدودن ، موهای پوست ناحیه را نیز بسیار سفید می کند.باید توجه داشت که از بین بدن موهای بدن با لیزر بر روی عمق سطحی پوست اثر دارد و هیچگاه از ریشه موها عمیق تر نمی رود و آسیبی به انسان و سلامتی شخص نمی رساند. برای حذف موهای زائد در منطقه زیر بغل  نیاز به ۶ الی ۸ جلسه می باشد.مدت زمان لازم برای انجام اینکار و حتی  لیزر موهای زائد بیکینی دو الی سه دقیقه می باشد.

تفاوت لیزر با دیگر روش های از بین بردن مو

سوال بسیاری از خانمها و آقایان تفاوت لیزر با دیگر روش ها می باشد.تکنیک لیزر در برابر اپسلاسیون یا تراشیدن درد بسیار کمتری دارد و لیزر در واقع به نرمی روی سطح پوست مالش داده می شود.بسیاری از خانمها بعد از جلسه اول لیزر اطهار غافلگیری می کنند و از اینکه این روش را برای از بین بردن موهای زاید انتخاب کرده اند بسیار خرسندند.
روش هایی مانند اپیلاسیون درد زیادی دارد و در مواقع خاصی مانند بارداری و شیردهی به هیچ عنوان نمی توان از موم و  وکس  استفاده کرد.در روش اصلاح و شیو با تیغ نیز ، درست است که راحت است اما خطر  بردین از یک طرف و زیاد شدن رشد مو از طرف دیگر وجود دارد.به همین خاطر است که ما بهترین گزینه را لیزر موهای زائد انتخاب می کنیم.

چگونگی لیزر موهای زائد زیر بغل

برداشتن مو در ناحیه زیر بغل نیزر آنقدرها هم  پیچیده نیست.در لیزر اشعه به سطح ناحیه زیر بغل تابانده شده و باعث آسیب رساندن به ریشه موهای زائد می شود.در واقه دستگاه لیزر با پالس هایی که انرزی نوری تولید می کنند به فولیکول های موی زیر بغل آسیب جدی وارد میکند.با از بیبن رفتن فولیکول های مو، موهای زائد بعد از مدت زمان بسیاری دوباره رشد می کنند.
جالب است بدانید که چرخه رشد مو از سه مرحله تشکیل شده است: ۱- مرجله رشد فعال ۲ -مرحله انتقال ۳- مرحله استراحت.در واقع لیزر مرحله رشد موهای زیر بغل را از بین می برد.وقتی مو در مراحل انتقال و استراحت می باشد لیزر تاثیری در رشد ندارد به همین دلیل است که بیش از یک جلسه برای از بین بردن موهای ناخواسته لازم است تا دقیقا دستگاه لیزر مرحله رشد مو را هدف قرار دهد.

چه تفاوتی بین لیزر موهای زیر بغل با لیزر موهای زائد سایر نواحی بدن می باشد؟

تفاوت اساسی بین لیزر موهای این منطقه و سایر نواحی بدن وجود ندارد. اصول کلی درمان لیزر مو در این نواحی نیز صادق است. اشاره به این نکته مهم است که میزان اثر بخشی لیزر در زیر بغل بسیار بیشتر از اثر لیزر برای حذف موهای صورت است و نیاز به تعداد جلسات کمتری دارد.علت آن هم بخاطر ضخامت کم موهای زیر بغل می باشد.

مزایای لیزر موهای زائد زیر بغل

تصویر لیزر موهای زیر بغل

از مزایای  لیزر موهای زیر بغل  این است که هیچگونه دردی را برای شخص به وجود نمی آورد و از طرفی پوست زیر بغل را دو الی سه درجه روشن تر میکند و موجب شفاف شدن رنگ پوست می شود و دیگر افراد از سیاهی زیر بغل خود رنج نمی برند.همچنین این نوع لیزر قادر است تمام موهای زیر پوستی را از بین برده  و  منافذ باز زیر بغل را هم ببندد.از دیگر ویژگی های لیزر موهای زیر بغل این است که ،هیچگونه سوزش،قرمزی،تورم و سوختگی را به همراه نخواهد داشت.

لیزر زیر بغل خطرناکه؟

به هیچ عنوان.اشعه لیزر با نفوذ در لایه اپیدرم پوست ، ریشه و فولیکول موی ائد را هدف قرار داده و تنها به پیاز مو اسیب می رساند.بنابراین هیچ گونه خطری شما را در حذف موهای زائد با لیزر تهدید نمی کند و خطرناک نمی باشد.

عوارض لیزر موهای زیر بغل

خوشبختانه،با  پیشرفته شدن و مجهز شدن  دستگاهای لیزر و کامل شدن آن ها حتی کوچکترین عوارضی دیده نشده است.
دستگاه لیزر موهای زائد قادر است فقط ۵ میلی متر به عمق پوست نفوذ کند بنابراین هیچگونه خطری را برای انسان ها به بار نمی آورد. لیزر موهای زائد فقط  ریشه ی موهای زائد را از بین می برد.حتی سوزش و تورمی را نیز به همراه ندارد.این شیوه و مسیری است که همه انسان ها می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند و از شر موهای زائد خود خلاص شوند.

قبل از لیزر موهای زائد زیر بغل چه باید کرد؟

  1. در صورتی که پزشک متخصص برای شما  داروی ضد ویروس تجویز کند، پیش از درمان، دارو باید مصرف شود.
  2.  ۲ تا ۴ هفته قبل از لیزر موهای زائد ، پوست ناحیه مورد نظر را اپیلاسیون نکنید.

برای مطالعه بهتر و بیشتر در مورد این موضوع می توانید مقاله مربوط به آمادگی قبل از لیزر موهای زائد بدن را مطالعه فرمایید.

لیزر موهای زیر بغل در بارداری و شیردهی

تصویر لیزر موهای بدن در دوران بارداری
خانمها در دوره بارداری و شیردهی به علت اینکه تغییرات هورمونی در بدنشان اتفاق می افتد ، تغییرات زیادی را در بدنشان احساس می کنند.یکی از این اتفاقات بیشتر شدن رشد موهای زائد در نواحی مختلف بدن می باشد.دوره بارداری و شیردهی هم حساسیت بالا می باشد و هر اقدامی نمی شود انجام داد.اما برای اینکه بانوان در این دوره از شر این موها خلاص شوندچه باید انجام دهند؟
بهترین گزینه لیزر می باشد به دلیل اینکه لیزر همانطور که گفته شد فقط در لایه میانی پوست نفوذ می کند و  به لایه های زیرین کاری ندارد.فقط باید توجه داشت در ۳ ماهه اول بارداری اقدام به لیزر نباید کرد.اگر دوست دارید اطلاعات جامع تر و دقیق تری در این مورد بدست آورید، پیشنهاد می کنیم مقاله لیزر موهای بدن در دوران بارداری را مطالعه فرمایید.

قیمت لیزر موهای زیر بغل

تصویر لیزر موهای زیر بغل در تهران

سوال واقعی کاربران و همراهان.قیمت لیزر موهای زیر بغل؟

دراسخ باید گفت ناحیه زیر بغل به دلیل داشتن موهای ضخیم سختی بیشتری دارا می باشد اما با این وجود هزینه و قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل در هر جلسه ۳۵ هزار تومان می باشد.

همچنین جهت اطلاع کامل از هزینه لیزر موهای زائد بدن کافیست به مقاله لیزر کل بدن مراجعه کرده و تمام نواحی بهمراه قیمت و همچنین تخفیف لیزر کل بدن اطلاع حاصل کنید.

سوالات متداول

_
آیا لیزر موهای زیر بغل روی تعریق اثر گذار است؟

مشاهدات نشان می دهد که افرادی که از لیزر برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل استفاده می کنند کمتر از عرق کردن شکایت دارند و به نوعی احساس بهتری در این زمینه داشته اند.

آیا لیزر روی تیرگی و سیاهی زیر بغل اثر دارد؟

پس از اتمام جلسات لیزر، تا حدودی رنگ این ناحیه روشن تر می شود و فرد احساس بهتری نسبت به قبل خواهد داشت.

لیزر موهای زیر بغل همیشگی است؟

تضمینی برای مادام العمر بودن لیزر نمی باشد و پس از اتمام جلسات درمانی ( ۴ تا ۸ جلسه با فاصله ۱٫۵ تا ۲ ماه یکبار) برای پایداری نتیجه حداقل سالانه یک جلسه لیزر به عنوان درمان نگهدارنده باید تکرار شود. در ضمن لیزر به هیچ عنوان ۱۰۰ درصد موها را از بین نخواهد برد و در بهترین شرایط بین ۸۵ تا ۹۰ درصد موها از بین خواهند رفت یا بسیار نازک و کرکی خواهند شد.

هر جلسه لیزر چقدر زمان لازم دارد و آیا درد دارد؟

با احتساب زمان آماده سازی هر جلسه لیزر بین ۶ تا ۸ دقیقه طول می کشد و معمولا هیچ گونه احساس درد در فرد ایجاد نمی شود.

در پایان باید گفت که اگر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید یا اطلاعات بیشتری در این مورد احتیاج دارید کافیست در بخش نظرات و دیدگاه ها بنویسید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.همچنین در مو لیزر اگر اطلاعات کاملتری نیاز دارید می توانید مقاله لیزر موهای زائد را مطالعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× سلام.مشاوره رایگان در واتس اپ