درباره کلینیک تخصصی دایموند

کلینیک تخصصی زیبایی و لیزر دایموند مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیزاستانداردهای FDA می باشد،کلیه خدمات خود را ارائه نماید .این کلینیک تخصصی زیبایی در تهران و در منطقه قیطریه واقع شده و دسترسی به آن برای هرکس بسیار آسان می باشد. کلینیک زیبایی دایموند خدماتی همچون لیزر موهای زائد بدن ، جوانسازی ، لاغری ، درمان ریزش مو ، مزوتراپی ، تزریق ژل و بسیاری از خدمات دیگر را بصورت تخصصی ارائه می دهد.امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم بردارید . کلینیک تخصصی زیبایی دایموند افتخار می کند که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی دانش پزشکی زیبایی و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند . تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود .
ما در فصول مختلف سال جشنواره های مختلفی با تخفیفات ویژه برگزار می کنیم که جهت اطلاع از این اخبار در خبرنامه ما عضو شده یا به صفحه اینستاگرام ما مراجعه فرمایید.

جهت اطلاع کامل از خدمات زیبایی، پوست و مو ارائه شده در این مرکز می‌توانید به صفحه  خدمات تخصصی  ما مراجعه کرده یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس های کلینیک پوست،مو و زیبایی دایموند:

۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۸

۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۹